Additional information
| Weight | 1.0568 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.33 × 11.43 × 26.39 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Съвместимост | HP DesignJet Z6810-Series Photo Printers |
| Цвят | Red |
| Обем, ml | 775 ml |
465.52лв. / 238.02€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.0568 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.33 × 11.43 × 26.39 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Съвместимост | HP DesignJet Z6810-Series Photo Printers |
| Цвят | Red |
| Обем, ml | 775 ml |