Additional information
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 12 × 3 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon imagePROGRAF LP17, iPF500, iPF600, iPF700, LP24 |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 130ml |
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 12 × 3 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Canon imagePROGRAF LP17, iPF500, iPF600, iPF700, LP24 |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 130ml |
Reviews
There are no reviews yet.