Additional information
| Weight | 0.1043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.2 × 14.3 × 2.8 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Съвместимост | HP DesignJet Z6810-Series Photo Printers |
| Цвят | Matte Black, Cyan |
| Обем, ml | – |
373.46лв. / 190.95€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.1043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.2 × 14.3 × 2.8 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Съвместимост | HP DesignJet Z6810-Series Photo Printers |
| Цвят | Matte Black, Cyan |
| Обем, ml | – |