Additional information
| Weight | 1.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 5 × 17 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | BJ-W9000 |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 650ml |
| Weight | 1.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 5 × 17 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | BJ-W9000 |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 650ml |
Reviews
There are no reviews yet.