Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 12 × 3 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | imagePROGRAF iPF810, iPF820 Pro Printers |
| Цвят | Cyan |
| Обем, ml | 330ml |
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 12 × 3 cm |
| Производител | CANON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | imagePROGRAF iPF810, iPF820 Pro Printers |
| Цвят | Cyan |
| Обем, ml | 330ml |
Reviews
There are no reviews yet.