Additional information
| Weight | 0.093 kg |
|---|---|
| Производител | HPE |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | RDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 32 |
| Честота, MHz | 2 933 MHz |
| Други | Dual Rank x4 |
453.60лв. / 231.92€
Наличност: на склад
| Weight | 0.093 kg |
|---|---|
| Производител | HPE |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | RDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 32 |
| Честота, MHz | 2 933 MHz |
| Други | Dual Rank x4 |
Reviews
There are no reviews yet.