Additional information
| Weight | 8.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 33 × 36 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | JBL |
| Брой канали | 1 |
| Изх. мощност, W | 100 |
| Субуфер, тип | Wireless/Wired |
| Интерфейс | Stream your tunes wirelessly via Bluetooth, connect a USB stick, or plug in with an aux cable. The JBL PartyBox Encore offers ultimate adaptability for your music |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| HDMI | – |
| Звукови режими | Adjustable echo, bass and treble (Digital wireless mic) |
| Караоке | JBL Wireless Microphone (included) (Distance between transmitter and receiver: <= 20 m) |
| Високоговорители, тип | ) tweeter, ) woofer, 2 x 45mm (1.75", Transducers: 1 x 154.6mm (5.25" |
| Честотен обхват, Hz | 50Hz – 20KHz (-6dB) |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | – |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | Li-ion polymer 27 Wh; Battery charge time: 3.5 hours, Battery playtime: up to 10 hours (dependent on volume level and audio content) |
| Размери, mm | 276 x 293 x 327 mm |
| Тегло, kg | 6.3 kg |
| Цвят | Black |
































