Additional information
| Weight | 0.635 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 1.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тунер, тип | 0.1 MHz Steps, AM 530 kHz – 1710 kHz. 10 kHz Steps), Analog AM/FM Tuner (FM 87.5 MHz – 108 MHz |
| Високоговорител | 8 Ohms, Mono Speaker – 6.6 cm (2 5/8 ") diameter |
| Дисплей | Easy to Read Amber Backlit, Half-Mirror LCD Display with Brightness Control, Large |
| Часовник | Radio Alarm), yes (Buzzer Alarm |
| Захранване | 230 V AC, 50 Hz and CR2032 back-up battery |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 101 x 102 x 101 |
| Тегло, g | 490g |
| Други | Automatic Time Set and Automatic Daylight Savings Time Adjustment |























Reviews
There are no reviews yet.