Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 12 × 12 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | JBL |
| Високоговорител | (4.44 cm), Transducer: 1 x 1.75" |
| Дисплей | LCD screen |
| Часовник | – |
| Захранване | Charging time: 3.5h, Maximum music playing time:12h, Rechargable battery |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 180 x 70 x 72 mm |
| Тегло, g | 543 g |




























