Additional information
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 6 × 19.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тунер, тип | Analogue AM/FM tuner (87.5-108.0MHz/530-1605 kHz) |
| Високоговорител | 100mW Mono Speaker (66 mm, 8 ohm) |
| Дисплей | – |
| Часовник | – |
| Захранване | 2x AA batteries (type R6 or LR6); Approx. 100 hours (FM reception)/Approx. 110 hours (AM reception) |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 190 x 51 x 97 |
| Тегло, g | 400 |
| Други | Earphone Output; Headphones Output; LED tuning and battery status indicators |
























Reviews
There are no reviews yet.