Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 16 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тунер, тип | 0.1 MHz Steps AM 530 kHz – 1710 kHz. 10 kHz Steps); 10 Station Presets (5 AM/ 5 FM), Analog AM/FM Tuner (FM 87.5 MHz – 108 MHz |
| Високоговорител | 8 Ohms, Speaker Output : 100 mW (at 10% harmonic distortion); Approximately 6.6 cm (2 5/8 inches) diameter |
| Дисплей | Easy to Read White Backlit, Half-Mirror LCD Display with Brightness Control, Large, Wall Projector |
| Часовник | and 5 Nature Sounds), Buzzer, No Problem Alarm; Sleep timer: 15 min./30 min./60 min./90 min; Alarm : Dual Alarm (Choose from: Radio, yes (12-hour system); Automatic Time Set and Automatic Daylight Savings Time Adjustment No Power |
| Захранване | 60 Hz; Power Back-up : 3 V DC, one CR2032 Lithium Battery, Power Requirements : 120 V AC |
| Цвят | Silver |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 101 x 102 x 101 (not including projecting parts and controls) |
| Тегло, g | 490g |
| Други | Audio In : USB in for smartphone charging |























Reviews
There are no reviews yet.