Additional information
| Weight | 8.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 32 × 39.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | CHIEFTEC |
| Вентилатори | Front: 2 x 120 mm or 2x 140 mm or 280 mm radiator, Rear: 1 x 120 mm or 140 mm, Top: 2 x 120 mm or 240 mm Radiator |
| Комплектация | Front: 2 x 120 mm fan pre-installed, Rear: 1 x 120 mm fan pre-installed |
| Интерфейс | 2 x USB3.0 (USB3.1 Gen 1), 2 x USB2.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-in |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | – |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 2 |
| Разширителен слот | 4 |
| Захранване | ATX PSU (optional, up to 160 mm length recommended) |
| Форм-фактор | Mini ITX, mATX |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass side panels |
| Тегло, kg | 7.47 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 398 x 273 x 345 mm |
| Цвят | Black |



































