Additional information
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 28 × 49 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | CHIEFTEC |
| Вентилатори | Front: 3 x 120 mm or 2 x140 mm or 280 mm Radiator, Rear: 1 x 120 mm, Top: 2 x 120 mm or 240 mm Radiator |
| Комплектация | Front: 3 x 120 mm A-RGB rainbow fans pre-installed, Rear: 1 x 120 mm A-RGB rainbow fan pre-installed |
| Интерфейс | 2 x USB3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 x 2 Type-C (20Gbps), Audio-out (AZALIA / HD-Audio) |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | – |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 2 |
| Разширителен слот | 7 |
| Захранване | ATX PSU (optional, 140 mm – 200 mm) |
| Форм-фактор | Mini ITX, mATX, ATX |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass at left side panels |
| Тегло, kg | 6.60 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 436 x 203 x 490 mm |
| Цвят | Black |





























