Additional information
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 10 × 18.5 cm |
| Производител | NEOMOUNTS BY NEWSTAR |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Размер на екрана, inch | 10"-30" |
| Наклон | 30° (-15° – +15°) |
| Въртене | 120° |
| Ротация | 360° |
| Max VESA размер, mm | 100×100 |
| Максимално натоварване, кг | 15 |
| Регулируема дължина | 9 cm distance to wall |
| Цвят | Black |
| Други | All installation material including anti-theft lock is included with the product. |






























Reviews
There are no reviews yet.