Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 46 × 26 cm |
| Производител | NEOMOUNTS BY NEWSTAR |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Размер на екрана, inch | 10"-30" |
| Наклон | 180° |
| Въртене | 180° |
| Ротация | 270° |
| Max VESA размер, mm | 100×100 |
| Максимално натоварване, кг | 10 |
| Регулируема дължина | 0 – 45 cm; Height adjustment: Gasspring |
| Цвят | Black |
| Други | 55 cm distance to wall. All installation material is included with the product. |


























Reviews
There are no reviews yet.