Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 11 cm |
| Производител | NEOMOUNTS BY NEWSTAR |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Размер на екрана, inch | 10"-30" |
| Наклон | 35° (-10° – + 25°) |
| Въртене | 160° |
| Ротация | – |
| Max VESA размер, mm | 100×100 |
| Максимално натоварване, кг | 10 |
| Регулируема дължина | 8 cm distance to wall |
| Цвят | Black |
| Други | All installation material is included with the product. |

























Reviews
There are no reviews yet.