Additional information
| Weight | 2.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 10 × 25 cm |
| Производител | NEOMOUNTS BY NEWSTAR |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Размер на екрана, inch | 10"-40" |
| Наклон | 20° |
| Въртене | – |
| Ротация | – |
| Max VESA размер, mm | 200×200 |
| Максимално натоварване, кг | 35 |
| Регулируема дължина | 7 cm distance to wall |
| Цвят | Silver |
| Други | All installation material including anti-theft lock is included with the product. |


























Reviews
There are no reviews yet.