Additional information
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.8 × 4.5 × 12.5 cm |
| Производител | NEOMOUNTS BY NEWSTAR |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Размер на екрана, inch | 10"-30" |
| Наклон | – |
| Въртене | – |
| Ротация | – |
| Max VESA размер, mm | 100×100 |
| Максимално натоварване, кг | 30 |
| Регулируема дължина | 2.6 cm distance to wall |
| Цвят | Black |
| Други | All installation material is included with the product. The product can be locked by a screw |

























Reviews
There are no reviews yet.