Additional information
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 27 cm |
| Производител | NEOMOUNTS BY NEWSTAR |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Mонитори/Телевизори |
| Размер на екрана, inch | 10"-30" |
| Наклон | 30° (-15° – +15°) |
| Въртене | 3x 180° |
| Ротация | 360° |
| Max VESA размер, mm | 100×100 |
| Максимално натоварване, кг | 15 |
| Регулируема дължина | 9-42 cm distance to wall |
| Цвят | Black |
| Други | All installation material is included with the product. |

































Reviews
There are no reviews yet.