Additional information
| Weight | 64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 120 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип | Free standing |
| Размер, inch | 19 |
| Форм-фактор | 27U |
| Широчина, mm | 600 |
| Дълбочина, mm | 600 |
| Височина, mm | 1381 mm |
| Вътрешни размери, mm | 520 mm (Working depth), Internal width spacing between rack rails: 450 mm |
| Максимален товар, kg | 800 |
| Тегло, kg | 64 kg |
| Предни врати, тип | Tempered glass |
| Странични панели | powder coated, Side panel thickness: 1mm; High grade cold rolled steel |
| Заден панел | Metal |
| Заключване | Front lock, Rear lock, Side locks |
| Включени аксесоари | Legs, M6 screws, Ventilation panel (2 fan's), Wheels with brake |
| Брой секции | 1 |
| Слот за вентилатори | yes (included 2 fans 230V in top cover) |
| Стандарти | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7, ETSI, IEC297-2:1982 |
| Цвят | Black |
| Други | Weatherproof rating: IP20; Foor panel: 4 castors with brake + adjustable legs |











Reviews
There are no reviews yet.