Additional information
| Weight | 148 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип | Server rack |
| Размер, inch | 42 |
| Форм-фактор | 42U |
| Дълбочина, mm | 1070 |
| Височина, mm | 1991 mm |
| Тегло, kg | 124 kg |
| Странични панели | easy handling, Secure side panels: Lockable half-height panels provide security and safe |
| Заден панел | Convenient rear cable channels: Supports toolless mounting for power distribution units (PDU) and toolless vertical mounting for cable organizers |
| Заключване | lockable side panels |
| Включени аксесоари | – |
| Брой секции | 1 |
| Слот за вентилатори | – |
| Цвят | Black |










Reviews
There are no reviews yet.