Additional information
| Weight | 162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 120 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип | Free standing |
| Размер, inch | 19 |
| Форм-фактор | 42U |
| Широчина, mm | 600 |
| Дълбочина, mm | 1000 |
| Височина, mm | 2047.5 mm |
| Вътрешни размери, mm | 920 mm (Working depth) |
| Максимален товар, kg | 800 |
| Тегло, kg | 115.5 kg |
| Предни врати, тип | Tempered glass |
| Странични панели | Side panel thickness: 1mm |
| Заден панел | Metal |
| Заключване | Front lock, Rear lock, Side locks |
| Включени аксесоари | Legs, M6 screws, Ventilation panel (4 fan's), Wheels with brake |
| Брой секции | 1 |
| Слот за вентилатори | yes (4) |
| Стандарти | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7, ETSI, IEC297-2:1982 |
| Цвят | Black |
| Други | Weatherproof rating :IP20; Mounting rails thickness: 2 mm; Other elements sheet thickness:1.2 mm |







Reviews
There are no reviews yet.