Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип | Server rack |
| Размер, inch | 24 |
| Форм-фактор | 24U |
| Широчина, mm | 600 |
| Височина, mm | 1198 mm |
| Тегло, kg | 88 kg |
| Странични панели | easy handling, Secure side panels: Lockable half-height panels provide security and safe |
| Заден панел | Convenient rear cable channels: Supports toolless mounting for power distribution units (PDU) and toolless vertical mounting for cable organizers |
| Заключване | lockable side panels |
| Включени аксесоари | – |
| Брой секции | 1 |
| Слот за вентилатори | – |
| Цвят | Black |











Reviews
There are no reviews yet.