Additional information
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | so you can simply place and charge your phone or favourite earbuds., The Wireless Charger is compatible with both Android and Apple devices |
| Тип | Wireless |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Бързо зареждане | Your device gets back to 100% quickly by harnessing up to 9W of Fast Charging support. |
| Qi-compatible | Apple iPhone), Qi (Galaxy Buds), Wireless Fast Charging (Samsung Galaxy |
| Индикатори | This Friendly LED uses colour to let you know the device's charging status, while dimming at night so the light doesn't disturb your sleep. |
| Мощност, W | 9W |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 83.8 x 14.7 x 83.8 mm |
| Тегло, g | 85 g |






















Reviews
There are no reviews yet.