Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 44.8 × 5.8 cm |
| Производител | EATON |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 16 |
| Макс. мощност, kW | 4 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | IEC-320-C20 |
| Брой изводи | 9 |
| Тип изводи | DIN (Schuko), IEC C19 |
| Дължина на кабела, m | 2 |
| Mонтаж | Can be rackmounted, wallmounted or connected at the rear of a Eaton UPS in 3 different ways |
| Форм-фактор | 1U |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 44 x 483 x 80 mm |
| Цвят | Black |





















Reviews
There are no reviews yet.