Additional information
| Weight | 1.607 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.6 × 35.1 × 5.5 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Скорост на вентилатора, rpm | 800 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Размер на вентилатора, mm | 140 x 15 mm. |
| LED светлина | 16.7 million RGB colors LED, up to 6 illumination modes. |
| Консумирана мощност | 3W |
| Волтаж, V | 5VDC |
| Ниво на шума, dB | 23.3dB(A) |
| Цвят | Black |
| Други | 2 x 3.0 USB ports, Compatible with 17.3" notebooks and below |































Reviews
There are no reviews yet.