Additional information
| Weight | 2.265 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 18.3 × 29.4 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Съвместимост | Intel: LGA20XX/LGA115X/LGA1366; AMD: AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1 |
| Скорост на вентилатора, rpm | 1400 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Размер на вентилатора, mm | 140 x 140 x 25 mm. |
| LED светлина | No |
| Консумирана мощност | 2.52 W |
| Волтаж, V | Rated Voltage: 12VDC |
| Ниво на шума, dB | < 34.2 dB(A) |
| Цвят | Silver |































Reviews
There are no reviews yet.