Additional information
| Weight | 0.767 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.8 × 13.3 × 11.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother QL-1050 & QL-1060 |
| Тип лента | DK |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 102 mm x 51 mm |
| Други | 600 labels per roll; You can expect professional results with these pre-cut barcode labels, barcodes or shipping information, which can be used to display logos |




















Reviews
There are no reviews yet.