Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 30 × 20.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Брой канали | 2 |
| Изх. мощност, W | 12 |
| Интерфейс | CD player, USB |
| Bluetooth | Easy Bluetooth connectivity with NFC One-touch |
| HDMI | – |
| Звукови режими | Mega Bass for dynamic sound |
| Формати на декодиране | MP3 |
| Високоговорители, тип | Speaker Driver Size – 8cm |
| Консумация, W | 24 W |
| FM радио | 87.5 – 108.0 MHz [Step 50K], Integrated FM radio tuner |
| Дистанционно управление | RM-AMU212 |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | 170 x 133 x 222 mm |
| Тегло, kg | 1.3 kg |
| Цвят | Black |
























Reviews
There are no reviews yet.