Additional information
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13 × 3.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet Z2100, Z3100, Z3200 |
| Цвят | Light Cyan |
| Обем, ml | 130ml |
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13 × 3.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP Designjet Z2100, Z3100, Z3200 |
| Цвят | Light Cyan |
| Обем, ml | 130ml |
Reviews
There are no reviews yet.