Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 16 × 3 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | 450, 455, 488, 750 and 755 Printers, HP Designjet 350 |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 42ml |
| Други | Cartridge body with ink level indicator minimises possibility of unexpectedly running out. |













Reviews
There are no reviews yet.