Additional information
| Weight | 3.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 29.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | DesignJet 4000/4500 printers |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 3x775ml |
1,798.80лв. / 919.71€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 29.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | DesignJet 4000/4500 printers |
| Цвят | Black |
| Обем, ml | 3x775ml |
Reviews
There are no reviews yet.