Additional information
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 23 × 5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | DesignJet 4000/4500 series printers |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 400ml |
| Weight | 0.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 23 × 5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | DesignJet 4000/4500 series printers |
| Цвят | Yellow |
| Обем, ml | 400ml |
Reviews
There are no reviews yet.