Additional information
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 11.2 × 23 cm |
| Производител | INNO3D |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 12 |
| Памет интерфейс | 384 |
| Брой ядра | 10240 |
| Макс. работна честота, MHz | 1710 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Мин. мощност на захранване, W | 750 |
| Конектори на захранване | 8+8-pin |
| Ползвани технологии | Game Ready Drivers, Microsoft DirectX 12 Ultimate, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA G-SYNC-Ready, NVIDIA GeForce Experience, NVIDIA Highlights, NVIDIA ShadowPlay, Real-Time Ray Tracing, Vulkan API. OpenGL 4.6 |
| Резолюция | Maxmium Digital Resolution: 7680×4320 |
| Интерфейс | 3x DisplayPort 1.4a, HDMI 2.1 |
| Размери | Height: 119mm, Length: 226mm, Width: 3-slot |
| Други | Bus Support: PCI-E 4.0 x16; Windows 10, FreeBSDx86, Linux |


























Reviews
There are no reviews yet.