Additional information
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 23 × 11.2 cm |
| Производител | INNO3D |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 12 |
| Памет интерфейс | 192 |
| Брой ядра | 3584 |
| Макс. работна честота, MHz | 1837 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 550 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | Game Ready Drivers, NVIDIA Ansel, NVIDIA G-SYNC, NVIDIA GeForce Experience, NVIDIA Highlights, Real-Time Ray Tracing, Vulkan API |
| Резолюция | Max. Digital Resolution: 7680×4320 |
| Интерфейс | 3x DisplayPort 1.4a; InternalAudio Input for HDMI, HDMI 2.1 |
| Размери | Height: 135mm, Length: 300mm, Width: 3-slot |
| Други | Bus Support: PCI-E 4.0 X16; OS Certification: Windows 10, FreeBSDx86, Linux |























Reviews
There are no reviews yet.