Additional information
| Weight | 1.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 14.5 × 6 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson SureColor SC-P6000/P7000/P8000/P9000 series |
| Цвят | Light Cyan |
| Обем, ml | 700ml |
578.85лв. / 295.96€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 14.5 × 6 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Epson SureColor SC-P6000/P7000/P8000/P9000 series |
| Цвят | Light Cyan |
| Обем, ml | 700ml |
Reviews
There are no reviews yet.