Additional information
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.2 × 10.5 × 2.8 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Stylus Pro 3880 |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 80ml |
131.37лв. / 67.17€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.2 × 10.5 × 2.8 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Stylus Pro 3880 |
| Цвят | Magenta |
| Обем, ml | 80ml |
Reviews
There are no reviews yet.