Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 44 × 2 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A2 |
| Тегло, g/m2 | 250 g/m2 |
| Медия, тип | Semi-glossy |
| Брой листа | 25 |
96.75лв. / 49.47€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 44 × 2 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A2 |
| Тегло, g/m2 | 250 g/m2 |
| Медия, тип | Semi-glossy |
| Брой листа | 25 |
Reviews
There are no reviews yet.