Additional information
| Weight | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 17 × 17 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | Wide-format InkJet printers |
| Размер | 16" (406 mm) |
| Тегло, g/m2 | 260 g/m2 |
| Медия, тип | Semi-matte |
| Брой листа | 1 roll |
| Други | Graphic Arts – Photographic Paper |














Reviews
There are no reviews yet.