Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 4 × 1 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | APACER |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | DIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8192 |
| Честота, MHz | 2 666 MHz |
34.61лв. / 17.70€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 4 × 1 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | APACER |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | DIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8192 |
| Честота, MHz | 2 666 MHz |