Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | APACER |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 4 |
| Честота, MHz | 2 400 MHz |
59.80лв. / 30.57€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | APACER |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 4 |
| Честота, MHz | 2 400 MHz |