Additional information
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4.5 × 33 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | PC, laptop, gaming console (PS4, PS5) |
| Съвместимост | Chrome OS, Mac OS, Windows |
| Тип | Condenser |
| Насоченост | Omnidirectional |
| Конектор | USB |
| Шумопотискане | – |
| Подсветка | Attractive LED illumination, with on-off switch |
| Честотен обхват, Hz | Audio: 100 – 10000 Hz |
| Стойка | Built-in desk stand |
| Настройки на наклона | Flexible and adjustable arm for perfect placement |
| Дължина на кабела, m | 1.5 m low friction cable |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 83 x 38 x 250 mm |
| Тегло, g | 102 g |



























