Additional information
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27.5 × 14 × 10 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | laptop, PC |
| Съвместимост | Chrome OS, Mac OS, Windows |
| Тип | Condenser |
| Насоченост | Omnidirectional |
| Конектор | USB |
| Шумопотискане | – |
| Функции | Controls: Mute; Ideal for use with Twitch, YouTube or voice chats while gaming |
| Подсветка | Stylish LED-illuminated base with easily accessible mute button; LED indicator: light is on when microphone is active and off when muted |
| Честотен обхват, Hz | Audio: 100 – 10000 Hz |
| Чувствителност, dB | Audio: 38 dB, Sound pressure level: 26 dB; Microphone: Signal-to-noise ratio 58 dB |
| Стойка | Built-in desk stand |
| Настройки на наклона | Its flexible neck can be moved into any position so that you can comfortably settle down for a chat wherever you like |
| Дължина на кабела, m | 1.4 m |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 115 x 125 x 300 mm |
| Тегло, g | Total weight 140 g, Weight of main unit 110 g |
| Други | Compact size: takes up little desk space; Anti-slip rubber feet provide stability |





























Reviews
There are no reviews yet.