Additional information
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.5 × 44.3 × 8.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Високоговорител, тип | 4 Ohm, Soundbar |
| Брой високоговорители | 2 |
| Размер на високоговрителя, mm | 45 |
| Контрол на звука | Easily turn up the volume with the large, illuminated control knob on the front of the soundbar |
| Микрофон | – |
| Интерфейс | 3.5 Audio, USB type A |
| Bluetooth | – |
| Честотен обхват, Hz | 100 Hz – 20 kHz |
| Изх. мощност, W | 12W peak power (6 Watt RMS) |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | – |
| Размери, mm | 420 x 75 x 64 mm |
| Тегло, g | 588 g |
| Цвят | Black |
| Други | horizontal shape: fits below any PC monitor; Metal grill for extra protection, Space-saving |
































Reviews
There are no reviews yet.