Additional information
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.1 × 15.9 × 10.3 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Високоговорител, тип | 2.0 Speaker Set |
| Брой високоговорители | 2 |
| Размер на високоговрителя, mm | 60 |
| Контрол на звука | illuminated and easy to reach volume control at the front, Large |
| Микрофон | – |
| Интерфейс | 3.5 Audio, USB type A |
| Bluetooth | – |
| Честотен обхват, Hz | 100 Hz – 20 kHz |
| Изх. мощност, W | 12W peak power (6 Watt RMS) |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | – |
| Размери, mm | Satellite: 80 x 75 x 165 mm |
| Тегло, g | 577 g |
| Цвят | Black |
| Други | LED illumination with automated colour cycle; Metal grille for extra protection; Works with every PC/laptop |




























Reviews
There are no reviews yet.