Additional information
| Weight | 0.521 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 6.5 × 38 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 16" |
| Цвят | Black |
| Материал | High strength fabric for heavy duty use |
| Други | etc., Extra compartments to store your iPod, MP3 player, PDA, power supply |



















Reviews
There are no reviews yet.