Additional information
| Weight | 0.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 8 × 27.5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 15.6" |
| Цвят | Blue |
| Други | Minimum dimensions (W x D x H) 39.5 x 8 x 27.5 cm, Weight: 0.51 kg |





















Reviews
There are no reviews yet.