Additional information
| Weight | 0.562 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 12 × 4.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вх.напрежение, V | 250 |
| Вх. ток, A | n/a |
| Макс. мощност, kW | 2.5 |
| Брой фази | 1 |
| Брой изводи | 6 |
| Тип изводи | DIN (Schuko) |
| Дължина на кабела, m | 1.8 |
| Защити | Child safety shutter, over-load and fire, RFI-filter, short-circuit, spike |
| Mонтаж | Fixing holes for easy wall mounting |
| Форм-фактор | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 360 x 50 x 44 mm |
| Тегло, g | 410 g |
| Цвят | Black |
| Други | 45 degree angled power sockets for easy access |






















Reviews
There are no reviews yet.