Additional information
| Weight | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 9 × 31 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 14" |
| Цвят | Blue |
| Други | Minimum dimensions (W x D x H) 35 x 9 x 31 cm, Weight 0.49 kg |
| Weight | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 9 × 31 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 14" |
| Цвят | Blue |
| Други | Minimum dimensions (W x D x H) 35 x 9 x 31 cm, Weight 0.49 kg |
Reviews
There are no reviews yet.