Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 33 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6700 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 7100 pages |
391.04лв. / 199.93€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 33 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6700 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 7100 pages |